Workshopy a mentoring zdarma pro zvládnutí krize #nejstenatosami

Projekty v životě

15. 6. 2021 - 18:00 - 19:00

Kouč Pavel Rabenseifner si pro vás připravil workshop, ve kterém s vámi posdílí informace k tomuto tématu.


Změny nás provázejí celým životem. Workshop bude zaměřen na řízení "osobních" projektů/změn. Předání zkušeností z řízení změny, které mají vliv na motivaci, průběh a zejména dosažení očekávaného výsledku. 

Z workshopu si odnesete na co dát důraz při řízení životního projektu   co vede k úspěšnému dosažení výsledku.

Pavel působí také jako kouč https://www.koucove.cz/#galerie

Pavel působí na manažerských pozicích v ICT odvětví již přes dvanáct let. Za tu dobu si prošel akreditovanými kurzy zaměřenými na metodiky ITIL®️, PRINCE2®️. Osvojil si koučovací přístup pro práci s lidmi díky koučinku a prostředí, ve kterém pracoval. 

Od roku 2018 se aktivně věnuje koučinku a uplatňování v praxi při vedení lidí i projektů. Jeho studium v Koučink Centru mu umožnilo nabrat, uvést do praxe a předávat znalosti a zkušenosti koučovacích dovedností jak při osobním jednání tak i ve vedení týmů či skupin. 

Nyní pracuje jako vedoucí projektové kanceláře v nadnárodní ICT společnosti. Jeho hlavním úkolem je zajištění, aby projektoví manažeři řídili projekty ke spokojenosti všech stran a co nejefektivněji. Je členem mezinárodní federace koučů ICF s certifikací ACC. V praxi také uplatňuje své znalosti a dovednosti s PRINCE2 Agile®️. 

Své znalosti dále předává prostřednictvím mentoringu a koučování využívá pro nalezení specifických cest či řešení.

Formulář pro přihlášení

V den konání Vám pošleme na email údaje k připojení.