Workshopy a mentoring zdarma pro zvládnutí krize #nejstenatosami

Nejistota jako příležitost

14.12.2020 - 17:00 - 18:00

Kouč Bronislav Růžička si pro vás připravila workshop, ve kterém s vámi posdílí informace k tomuto tématu.

Svět je plný nejistot. Jedná se ale skutečně o těžko uchopitelný stav? Nebo lze s nejistotou efektivně pracovat jako s jednou ze životních situací. 

Čemu nás nejistota učí o nás samých? Co z toho vyplývá a jak s tímto faktem můžeme naložit? 

Je téměř jisté, že vás tento workshop všech pocitů nejistoty nezbaví, ale alespoň můžete zjistit o čem to všechno vlastně je. A poznání mnoho nejistot odstranit může.

Bronislav působí také jako kouč https://www.koucove.cz/#galerie

Bronislav - konzultant, mentor, mindhacker. Praktický přístup spolu s realistickým náhledem na svět a dění kolem nás získal díky dlouholetým zkušenostem v technickém vývoji & projektovém managementu zaměřeného zejména na oblast automotive &motorsport projektů. Absolvováním vzdělávacího programu v Koučink Centrum v roce 2018 se stává certifikovaným ICF koučem. Navazuje tímto krokem na předchozí praxi v oblasti práce s myslí včetně motivace ke změnám a rozvoji, jejímž prapůvodním základem byla a stále je aktivní účasti ve sportu. Toto vše se pak snaží neustále uplatňovat a dále rozvíjet např. v mentoringu při nastavovaní správných vizí a cílů start-up projektů , podporou při rozvoji udržitelného byznysu a souvisejících změn v organizacích nebo inovačním myšlení. Samostatnou oblastí je také podpora na úrovni samotného osobního rozvoje nebo zvládání zátěžových životních situací či změn u jednotlivců a týmů. Je rovněž velkým příznivcem i propagátorem všech experimentálních a prožitkových přístupů podporujících změny v mentálním nastavení.

Formulář pro přihlášení

V den konání Vám pošleme na email údaje k připojení.