Workshopy a mentoring zdarma pro zvládnutí krize #nejstenatosami

Krize jako šance v partnerském vztahu

25.02.2021 - 18:00 - 19:00

Kouč Pavel Bajer se ženou Mílou si pro vás připravili přednášku.


Co se dá dělat s tím, když partnerský vztah nefunguje a má vybité baterie? 

Můžete odejít, rezignovat nebo... 

Podíváme se na nejen na to, co jsou ničitelé lásky, ale především se zaměříme na to, jak můžeme naši krizi proměnit na šanci ke vzkříšení vztahu.

Jsme si vědomi, že tento workshop krizi Vašeho vztahu nevyřeší. Může být ovšem první krokem cesty k proměně a uzdravení vztahu.

Pavel působí také jako kouč https://www.koucove.cz/#galerie

Lektoři Pavel a Míla Bajerovi jsou svoji 13 let a žijí v Brně. Od roku 2015 spolu vedou vztahové a rozvojové kurzy - Manželské večery, Manželství na dobré cestě, Příprava na manželství, Peníze a já. Kromě těchto kurzů realizují i svůj vlastní kurz Nastavení hranic ve vztazích. Společně se chystají rozjet, až opatření dovolí, i další kurzy - Výchova dětí a Výchova teenagerů a pro rozvedené Začít znovu. V profesním životě se stal Pavel nejprve zabýval transformátory a dráty, odtud se dostal k žurnalistice a později k sociální práci, v níž získal doktorský titul. Kromě toho absolvoval dva terapeutické výcviky - v rodinném modelu Virginie Satirové a v Rogersově přístupu zaměřeném člověka. Pavlova touha porozumět sám sobě a tajemstvím vztahů, zejména partnerských a rodinným, jej vedla k účasti na koučovacím výcviku a touze být koučem, vztahovým poradcem, kterou už několik realizuje v praxi. Ve volném čase se rádi dívají na filmy, hrají spolu tenis, občas cestují, a hlavně neustále debatují nejen o partnerských vztazích.

Formulář pro přihlášení

V den konání Vám pošleme na email údaje k připojení.