Podporujeme

Společensky Prospěšné Projekty D U O Inner Focus Sport Academy - IFSA

Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Kamil Jaroš

 
Působiště: Praha, Středočeský kraj
Telefon: 257 720 419
Mobil: 606 708 776
Email: kamil.jaros @ msope.eu
Věk: 43

Koučování

Moje motto je: "Chceš-li vidět svoji minulost, pohlédni na svou dnešní situaci. Chceš-li poznat svoji budoucnost, podívej se na své dnešní kroky."
Proč si vybrat za kouče práve mě: Koučování je mým koníčkem. Investuji do svého vzdělávání, ctím ICF kodex a základní kompetence kouče. Čerpám z bohatých osobních zkušeností a záleží mi na každém klientovi.
Koučování v: Kariérový koučink, Management a specialisté, Státní správa, Top Executive, Životní koučink.
Co mě přivedlo ke koučinku: Vlastní zkušenost během praxe v multikulturním prostředí globální firmy.
Můj přístup ke koučování: Systemický transformační koučink založený na ericksonovských principech a hodnotách.
Cizí jazyky: Angličtina, ruština

Vzdělání a praxe

Vzdělání: Technická univerzita v Liberci - obor Automatizované systémy řízení výrobních procesů ve strojírenství – titul inženýra
Studium informatiky a managementu na Dublin Institute of Technology (DIT), Irská republika – diplom s vysvědčením
Praxe: Vedu mezinárodní vzdělávací projekt MSOPE Training & Coaching, poskytující školení v oblasti leadershipu, zlepšování procesů, řízení projektů, transformace podniku a motivační tréninky pro obchodní týmy. Poskytuji poradenské služby v oblastech supply chain managementu. Pomáhám rovněž novým firmám v úspěšném růstu.
Členství v profesních asociacích: Člen Mezinárodní federace koučů - International Coach Federation (ICF) s akreditací Associate Certified Coach (ACC)
Vzdělání v koučinku: Erickson College, Vancouver, Kanada – certifikát „Erickson Certified Professional Coach“ (ECPC): ICF ACTP(Accredited Coach Training Program), The Art and Science of Coaching I-V. Závěrečný Modul V dokončen 2. 5. 2012.
Zkušenosti z projektů: Mezinárodní projekty v HP na evropské a globální úrovni v oblasti řízení dodavatelského řetězce pro výrobu a servisní síť v Evropě. Globální projekty v oblasti kvality. Evropský projekt Management School of Process Excellence - MSOPE Training & Coaching.
Profesní zkušenosti: Jsem zkušeným odborníkem v řízení obchodu, rozsáhlých týmů a průmyslových procesů. Naposledy jsem vedl Service Business Operations v HP PSG EMEA. Předtím jsem úspěšně zastával seniorní pozice v České republice včetně postu ředitele zastoupení americké společnosti či obchodně provozního ředitele globálního výrobce počítačů.
Praxe v koučinku: Jako externí kouč působím od roku 2010. Mezi mé klienty patří zaměstnanci na nejrůznějších úrovních řízení, též špičkoví manažeři, úspěšní podnikatelé, i studenti a absolventi vysokých škol, kteří pracují na své vizi profesního úspěchu sladěného s osobními hodnotami a myslí na svůj životní odkaz.

Certifikáty

ICF member certificate 2012 TASC 1-4 TASC 5 ACC certifikát Kamil Jaroš
  Zapomenuté heslo

Partneři

Koučink centrum
ICF