Podporujeme

Společensky Prospěšné Projekty D U O Inner Focus Sport Academy - IFSA

Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Martina Martušková

 
Působiště: ČR, Ostrava
Telefon: 731484678
Email: martina.martuskova @ seznam.cz
Věk: 42

Koučování

Moje motto je: Největší šílenství je dělat věci pořád stejně a čekat jiné výsledky!

Albert Einstein
Proč si vybrat za kouče práve mě: Uvažovala jsem, jak popsat koučink, aby jste jej mohli zažít, ještě než se setkáte s koučem. Tak...

Představte si ..... koučink jako super auto.

Volíte barvu, výbavu a styl. Má tah, výkon a sílu. Dokáže se řítit neuvěřitelnou rychlostí a zpomalit tam, kde se potřebujete rozhlédnout a nadechnout. Dokáže překvapit, může být impulsivní, perfektní...rozvibrovat Vám tělo...přitom je jedinečný, bezpečný a řídíte ho Vy!
Specializace: Individuální koučink středního managementu
Individuální koučink TOP managementu
Individuální koučink zaměstnanců
Malé firmy
Sportovní koučink
Střední firmy
Týmový koučink
Životní koučink
Koučování v: Anulika o.s.
OSVČ - kouč, lektor, rozvojový terapeut
ŠMR.s.r.o.
Odkoučováno více než 800 hodin.

Co mě přivedlo ke koučinku: Osobní setkání s koučinkem. Ten pocit ... svobody v rozhodování a taky vlastní zodpovědnosti za svá rozhodnutí.
Můj přístup ke koučování: Vím , jaké to je začít od prvního kroku a také to, že je třeba věřit ... sobě, lidem, přátelům, bohu, přírodě nebo čemukoliv, co je pro Vás důležité.

Jako kouč věřím svým klientům, že dokáží uskutečnit všechna svá předsevzetí. Jsem ten, kdo umí pohlídat směr a to, aby výsledky byly. Nevzdávám to. Když si nebudete jistí, tak já určitě budu. Umím podporovat a chválit. Také věřím tomu, že i nejmenší možná změna může nastartovat obrovský pohyb. I tsunami začíná první vlnou.
Cizí jazyky: němčina, ruština, angličtina

Vzdělání a praxe

Vzdělání: VŠB- TU, Ostrava, fakulta FBI, technická bezpečnost osob a majetku, kurzy: muzikoterapie, vzdělávání projekt DELTA, finanční poradenství, FENG SHUI , EFT Therapy - techniky emoční svobody aj.
Praxe: Koučka - Anulika o.s., Škola manažerského rozvoje s.r.o. MPSV, odborný poradce pro projekt poradenství a koučink. Osobní, transakční a transformační koučink. Terapeutka- muzikoterapie, hlubinná abreaktivní psychoterapie, EFT - techniky emoční svobody Lektorka osobního rozvoje, vedoucí lektor motivačních a poradenských programů. Zkušenosti v oblasti prodeje zboží a služeb, sales manažer, externí creative manager,realitní makléř .

Členství v profesních asociacích: AIK - Asociace integrativních koučů
Vzdělání v koučinku: výcvikový program IIC - INTERNATIONAL INTEGRATIVE COACH (233 hodin navazujícího výcviku – Mindful Coaching + supervizní výcvik – M. H. Erickson)
INTECO - integrativní koučink, certifikovaný výcvik (203 hodin, dle standardů ICF) zahrnující vybrané metody ze systemického, výkonového, ericksonovského a všímavého přístupu v koučinku.
Systemická supervize a koučování (200 hodin; I-KOS Praha), vzdělávací a tréninkový program, Institut SaK HERMES Praha, certifikovaný kouč
Zkušenosti z projektů: Kariérový koučink do škol - individuální kariérový kouč.
Profesní zkušenosti: Individuální koučování s klienty neziskové organizace a firemního prostředí, práce s mladistvými i hendikepovanými.
Koučink žiji, nelze jej vypnout. Koučem se stanete - je to transformační proces :-).
Praxe v koučinku: • všímavý koučink
• výkonový koučink
• systemický koučink
• kreativní techniky v koučování
•Life koučink, rozvojový koučink, transakční koučink, kariérový koučink

Certifikáty

Systemická supervize a koučování – vzdělávací a tréninkový program , INSTITUT S&K HERMES Praha
  Zapomenuté heslo

Partneři

Koučink centrum
ICF