Podporujeme

Společensky Prospěšné Projekty D U O Inner Focus Sport Academy - IFSA

Koučink Kompas zdarma

Elektronický Newsletter: Pravidelné zasílání aktuálních novinek z oblasti koučinku jednou měsíčně na váš email.

Iveta Havlová

Iveta Havlová  
Působiště: Praha, Slaný, Kladno
Mobil: +420 602 736 797
Email: ihavlova @ cestykreativity.cz
Věk: 39

Koučování

Moje motto je: Zjisti, co ti dělá radost a dělej to.
Proč si vybrat za kouče práve mě: Tahle práce je mým posláním. Dělám ji s velkou radostí a nasazením. Své koučovací vzdělání bohatě doplňuji studiem mnoha psychoterapeutických směrů a užitečné techniky využívám koučovacím způsobem. Využívám také svých zkušeností moderátorky klubu pro odstranění bloků kreativity a nadšené amatérské umělkyně. Vedu kurz Umělcova cesta a v současné době připravuji spuštění kurzů Cesty kreativity
Koučování v: Nevyplněno
Co mě přivedlo ke koučinku: Koučka Martina, která mi, jen s perem a blokem, během hodiny změnila život.
Můj přístup ke koučování: Empatický, hravý, zaměřený na hledání smyslu a plnění snů. Mí klienti, byť přijdou s dílčím specifickým zadáním, jsou většinou brzy schopni nahlédnout na svůj život z výšky a původní problém či přání zmizí. Od tohoto momentu se začnou dít malé zázraky.
Cizí jazyky: AJ - proficiency

Vzdělání a praxe

Vzdělání: Právnická fakulta Univerzity Karlovy
Mnoho kurzů osobního rozvoje (typologie osobností, vyjednávání a řešení konfliktů, time management, Umělcova cesta... )
Praxe: 2 roky praxe v advokátní kanceláři, 10 let na pozici zástupkyně ředitele Americké obchodní komory v ČR (hlavní oblastí mé činnosti byl lobbying za férové zákony pro podnikatele, zlepšení fungování státních orgánů a soudů, projekty zaměřené na zlepšení regulatorního prostředí v ČR a lepší zacílenost státní podpory pro rozvoj podnikové sféry). V současnosti vedu kurz na odblokování kreativity Umělcova cesta (The Artist's Way) v češtině i angličtině. A vlastní navazující kurz Moje cesta. Lektoruji rovněž víkendové koučovací kurzy tvůrčího psaní.
Členství v profesních asociacích: US Creativity Coaching Association
Vzdělání v koučinku: The Art and Science of Coaching (Erickson College, Praha) – akreditace International Coach Federation (ICF)
Týmový koučink - Koučink centrum
Jsem certifikována jako Erickson Certified Professional Coach (ECPC) u Erickson College
Creativity Coaching Training, Eric Maisel PhD., USA
Zkušenosti z projektů: Předchozí zkušenosti zahrnují vedení projektových týmů (např. příprava nového Zákona o úpadku, reforma zápisů do obchodního rejstříku, založení soutěže v oblasti R&D "Nejlepší spolupráce roku). Moderování seminářů a kulatých stolů. Vedení stálých pracovních skupin (Telco&IT, Real Estate, Public Procurement, R&D a mnoha dalších) sestávajících z odborníků i vedoucích manažerů a ředitelů firem a zástupců akademické sféry a státní správy. Denní komunikace s ministerstvy, vládou, parlamentem. Komplexní projekty vyžadující řízení a motivaci, často nesourodých, týmů sdružující osobnosti z nejrůznějších oblastí podnikové sféry, akademické sféry a státní správy.
Profesní zkušenosti: Pracuji s individuální klientelou. Zaměřuji se na životní koučink, partnerský koučink, koučink identity (smyslu) a koučink kreativity.
Dále viz zkušenosti z projektů.
Praxe v koučinku: V současnosti okolo 300 hod. praxe jako samostatný kouč. Občasná spolupráce s firmou Aleš KM Sladký s.r.o. Koučuji také jako dobrovolník v programu DUO.

Certifikáty

  Zapomenuté heslo

Partneři

Koučink centrum
ICF